HAKKIMIZDA

 

JAQAR Wedding olarak, yolumuzun kesiştiği her gelini hayallerinin gelinliği ile buluşturmak için özenle çalışıyoruz. Koleksiyonlarımızı geniş bir ürün yelpazesi veya özel tasarım seçenekleri ile müşterilerimize sunuyoruz. Yılların getirdiği deneyimi gözetip, günümüz modasını takipte kalarak özgünlük, şıklık ve kalitenin kendini ilk bakışta hissettirdiği gelinlikler tasarlıyoruz.

Tüm gelin adaylarını diledikleri tasarımlarla buluşturma arzusuyla hareket eden ve özel koleksiyonları ile moda sektöründe her geçen gün kendini yenileyen tasarımcımız Fatma Karakullukçu bu süreçte her stile hitap eden çarpıcı tasarımlar sunmaktadır. JAQAR markasıyla özellikle sosyal medyada kendisine yoğun ilgi gösteren genç kitleye ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

Couture çalışmaların yanı sıra yeni ve modern bir açılım ile gençlere yönelik JAQAR hazır giyim markasını da oluşturan ekibimiz ile büyük fikirleri hayata geçirmek ve dünya genelinde sürdürülebilir projelere imza atabilmek için koordineli bir ekip olarak hareket ediyoruz. Bu aşamada hem hazır giyim markamız hemde couture ürünlerimizin olduğu online mağazamızı da açmış bulunuyoruz.

 

Gelenekselin asaletini, modern anlayışın özgünlüğüyle harmanladığımız koleksiyonumuzla; her anlayışa uygun eşsiz modeller yaratıyoruz. Randevudan teslimata kadar her ziyaretinizde ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda yanınızda olmaya gayret ediyoruz. JAQAR Wedding ekibimiz tüm bu özel anlarında uzman rehberleriniz olacaktır! Amacımız bize inanan ve güvenen müşterilerimize her konuda yardımcı olabilmek, hayallerinizdeki gelinliği gerçekle buluşturmaktır. Sizleri de düğün sezonuna yön veren gelinlik modelleri için JAQAR’la tanışmaya davet ediyoruz.

Çerez Kullanımı