TESLİMAT & İADE ŞARTLARI

Yurtiçi ve Yurtdışı siparişlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Yurt dışı kargo ücreti 50 € ’dur.Yurt dışı kargo gönderimi ptt ile yapılır teslim süresi gideceği mesafeye göre 1-3 hafta arası değişmektedir. 


Sipariş verdiğim ürünün teslimatı kaç gün içerisinde yapılır?


Sipariş verdiğiniz ürününüz ödemeden sonra üretime alınıp siparişinizin bize ulaştığı günden itibaren 20(yirmi)iş günü içerisinde kargoya verilir.

Couture kategorisindeki ürünler sipariş verildikten itibaren, maksimum 30 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
 

Satın aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?


Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 48 saat içerisinde satın aldığınız Hazır Giyim ürününü iade edebilirsiniz. Abiye ve White Dress ürün siparişlerinizde ise iade ya da değişim işlemi; ürünün size ulaştığı 24 saat içerisinde kargoya verilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda iade ya da değişim işlemi gerçekleşmeyecektir.Değişim yalnızca 2 kere yapılmaktadır.2 kere üst üste değişim yapılan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.

Seri üretimimiz dışı olan 36,38,40,42 beden dışındaki bedende siparişi verilen ürünler kişiye özel üretim yapıldığı için değişim ve iade kabul edilmemektedir.


Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? 


24 saat içerisinde [email protected] adresine ürün adı ve ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Size döneceğimiz mailde talebinizin bize ulastığı, adres bilgilerimiz ve izleyeceğimiz adımlar yer alacaktır. İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış hali (tekrar satılabilirliği bozulmamış ve yıpranmamış şekilde) ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, paketi hasar görmemiş olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. İade ve değişim için geri gönderilen ürünlerin kargo ücreti tarafımıza ait değildir.

 

 

Not: İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir.

Çerez Kullanımı