Blog Başlık

 • Ağustos 04, 2022 GELİNLİK YENİ TRENDLER

  Gelin Eldiveni Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Duvak, gelin çantası, mücevherler, gelin çiçeği ve gelin tacı gibi gelinlik aksesuarları ile düğününüzdeki görünümünüzü tamamlamanın birden fazla yolu vardır.

  gelin eldiveni, gelinlik
 • Temmuz 28, 2022

  Herkesin hayatında dönüm noktalarını oluşturan ve yeni bir dönemin başlangıcını işaret eden belli başlı olaylar vardır. Bu önemli olaylar gerçekleşirken kendimizi en iyi şekilde yansıtacak ve dönüp baktığımızda bize o güzel anları hatırlatacak olan detaylara ihtiyaç duyarız.

  Jaqar prive, Jaqar 2022 collection, gelinlik, vintage gelinlik, Tesettür gelinlik
 • Nisan 25, 2022

  Vintage gelinlikler, geçmişe duyulan özlemin artması ile birlikte, 2018 yılından itibaren yoğun bir şekilde gelin adaylarının hayllerini süslemeye başlayan modeller arasında yer alıyor. Modern ve geçmişten gelen çizgilerin harmanlandığı gelinlikler; modanın eklektik yapısını gelinliklerde buluşturudu, Türkiye’de her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Duruşu itibariyle vintage gelinlikler, diğer modellerden oldukça farklı. Bu yüzden, gelinliğinizin eski dönemleri yansıtmasını isterken, aslında düğün temanızın da buna uygun olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

  vintage gelinlik, vintage nikah elbisesi, Jaqar gelinlik, retro gelinlik
 • Nisan 09, 2022

  Gelin saç modelleri 2022-2023 tasarımları tüm gelin adaylarına hitap edecek seçenekler içermektedir. Gelin topuzlari, salaş gelin saçı modelleri, örgülü gelin saçı modelleri, maşalı gelin saçı ve açık gelin saçı modelleri yanında pek çok farklı seçenek bulunmaktadır.

  gelin saç modelleri
 • Mart 26, 2022

  Düğüne hazırlanmanız için kısa bir süre kaldı ve o özel anınızda salondaki en güzel kadın siz olacaksınız. Peki buna yardımcı olacak bir kaç sır vermemizi istermisiniz? 

  gelin makyaj, makyaj, gelin ve güzellik sırları
 • Evlilik teklifinden sonra, nişanlılık sürecini atlattınız ve geriye aşkınızla en özel gününüze geri saymak kaldı 3 . 2 . 1 ....

  gelin güzellik, gelin makyaj, düğün öncesi,
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı